Вознесенська районна рада
Миколаївська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Положення про Книгу Пошани Вознесенського району Миколаївської області

Додаток 2 

до рішення районної ради

24 травня 2024 року № 6

 

ПОЛОЖЕННЯ

про Книгу Пошани Вознесенського району

Миколаївської області

 

І. Загальні положення

 

1.1. Книга Пошани Вознесенського району Миколаївської області (далі – Книга Пошани) заснована Вознесенською районною радою 23 червня 2000 року.

1.2. Книга Пошани Вознесенського району є символом честі, доблесті, трудової звитяги та служить однією із форм відзначення особистостей, які залишили вагомий слід в історії та розбудові Вознесенського району, визнання особистих здобутків та практичних результатів окремих громадян у різних сферах діяльності і напрямках роботи.

Занесення до Книги Пошани є відзнакою Вознесенської районної ради, що засвідчує визнання вагомих заслуг громадян перед Вознесенщиною.

1.3. Метою Книги Пошани є:

- висловлення поваги і вдячності окремим громадянам, які сумлінно, з повною відданістю працюють (або працювали) у Вознесенському районі, мають (або мали) певні здобутки та особливі заслуги у професійній, громадській, благодійній діяльності, активну життєву та/або громадянську позицію;

- збереження традицій спадкоємності у справі виховання нового покоління Вознесенщини;

- стимулювання активності і творчого потенціалу мешканців району;

- формування у громадян почуття любові та відданості рідному краю, почуття гордості за його поступальний розвиток;

- підняття та підтримка престижу та іміджу Вознесенського району;

- збереження для історії району, у пам’яті і свідомості багатьох поколінь імен славнозвісних земляків та інших видатних людей;

- вшанування пам’яті, героїчного подвигу, громадянської відваги, мужності та самовідданості героїв, захисників, волонтерів та інших громадян, які взяли участь у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

 

II. Порядок занесення до Книги Пошани

 

2.1.  До Книги Пошани заносяться особи, яким рішенням районної ради присвоєно звання "Почесний громадянин Вознесенського району Миколаївської області".

2.2. Рішення про занесення до Книги Пошани приймається на пленарних засіданнях Вознесенської районної ради одночасно з рішенням про присвоєння звання "Почесний громадянин Вознесенського району Миколаївської області" та набуває чинності з моменту його прийняття.

2.3. Рішення районної ради про занесення до Книги Пошани оприлюднюється на офіційному сайті Вознесенської районної ради.

 

III. Опис Книги Пошани

 

3.1. Книга Пошани Вознесенського району Миколаївської області складається з аркушів, надрукованих на спеціальному папері. На обкладинці з верху по центру розміщено зображення Державного Герба України, нижче послідовно написи «ВОЗНЕСЕНСЬКА РАЙОННА РАДА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ», по центру обкладинки зроблено напис «КНИГА ПОШАНИ ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».                   

В середині Книги окремо на кожному аркуші розміщується інформація про Почесних громадян Вознесенського району: в центральній частині аркуша розміщений напис «Звання Почесний громадянин Вознесенського району Миколаївської області присвоєно», далі у стовпчик - зліва: місце для фото, розміром 9×12 см, напроти - рядки для напису: прізвища, ім’я та по батькові особи, місця її роботи, посади, біографічних даних (дата та місце народження, нагороди, стислий зміст трудової діяльності, відомості про досягнення). Нижче розміщується напис «Рішенням Вознесенської районної ради від "__" _____ 202_ року № ___, __сесія __ скликання присвоєно звання «Почесний громадянин Вознесенського району Миколаївської області» та занесено до Книги Пошани Вознесенського району Миколаївської області».

 

IV. Заключні положення

 

4.1. Книга Пошани створюється в електронному та друкованому вигляді.

4.2. Книга Пошани має необмежений термін дії. Кількісний склад кандидатів на занесення до Книги Пошани не обмежується.

4.3. Організаційна робота із занесення до Книги Пошани здійснюється виконавчим апаратом районної ради.

 

 

Заступник голови

районної ради                                                                                 І.А.Бурдін

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.