Вознесенська районна рада
Миколаївська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Книга Пошани Вознесенського району Миколаївської області

Рішенням Вознесенської районної ради восьмого скликання

від 24 травня 2024 року  №  7 «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Вознесенського району Миколаївської області» та занесення до Книги Пошани»

до Книги Пошани Вознесенського району Миколаївської області занесено таких громадян:

 

 

Фото без описуТАШЛИК

ГРИГОРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

депутат Миколаївської обласної ради восьмого скликання

 

Ташлик Григорій Володимирович  народився 28 жовтня 1952 року у м. Миколаїв. У 1976 році закінчив Миколаївський ордена Трудового Червоного Прапора кораблебудівний інститут імені адмірала С.О.Макарова.

Свою трудову діяльність Ташлик Г.В. розпочав у 1976 році на посаді інженера-диспетчера, заступника начальника СПМК-568 Міністерства сільського будівництва тресту «Південсельспецмонтаж», на якій пропрацював до 1983 року. 

З 1983 по 1984 роки був призначений директором будівельних майстерень аптечного управління Миколаївського облвиконкому. З 1984 по 1986 роки працював заступником начальника ПМН-188 тресту «Миколаївсільбуд», з 1986 по 1991 роки - заступником голови Жовтневої МПМК об’єднання «Миколаївоблагробуд». З 1991 по 1999 роки обіймав посаду віце-президента Миколаївської виробничої торговельної швейної фірми «Евіс», з 2000 по 2002 роки - заступник директора департаменту ЗАТ «Нітера». З 2002 по 2008 роки був призначений директором філії ЗАТ «Авіаремонтне підприємство «Урарп», з 2009 по 2011 роки - заступником директора із зовнішньоекономічних питань ТОВ «Миколаївкомундорпроект».

Починаючи з 2011 року Ташлик Г.В. працює радником Генерального директора з розвитку проектів в Миколаївській області ТОВ «СИСТЕМ ПАУЕР ІНЖИНІРИНГ».

Досвідчений керівник, здібний організатор з високими професійними знаннями та багатим життєвим досвідом, він вміло використовує набуті навички у виробничій діяльності.

Григорій Володимирович бере активну участь у громадському житті. Користуючись авторитетом та повагою серед земляків, вже чотири скликання поспіль обирається депутатом Миколаївської обласної ради.

Сумлінне виконання депутатських повноважень, активна участь у вирішенні соціально-економічних питань, принциповість, ініціативність, високий рівень моральних якостей та внутрішньої культури, комунікабельність, ерудиція, здатність установити довірливі стосунки з виборцями, жителями територіальних громад, дозволили йому обиратися депутатом Миколаївської обласної ради, сформувавши за ці роки мудрого, шанованого та одного з найкращих депутатів обласної ради.

Ташлик Г.В. має активну громадську позицію, не стоїть осторонь від проблем соціального розвитку Миколаївщини, насамперед, Вознесенського району, займається благодійництвом та меценатством. За його сприяння та фінансової підтримки у навчальних закладах Вознесенського району використовуються новітні інноваційні технології, заклади освіти мають змогу використовувати сучасне комп’ютерне обладнання, меблі, інвентар.

Ташлик Г.В. надає спонсорську допомогу в забезпеченні якісною питною водою населених пунктів району, проведенні капітальних ремонтів навчальних закладів, проведенні благоустрою населених пунктів. Особливу увагу приділяє капітальному ремонту доріг місцевого та державного значення, забезпеченню сучасною медичною технікою закладів охорони здоров’я. У його полі зору - будівництво спортивних та дитячих майданчиків населених пунктів району. Він є ініціатором будівництва у Миколаївській області підприємств з використання сонячної енергії, що дало можливість значно збільшити надходження до місцевого бюджету та спрямувати їх на соціальний розвиток сільських громад.

Ташлик Г.В. надає постійну фінансову та матеріальну допомогу в забезпеченні необхідною військовою екіпіровкою військовослужбовців, а також допомагає військовим, які отримали поранення, захищаючи державу від збройної агресії Російської Федерації проти України. Суттєву допомогу за його сприяння отримують також вимушені переселенці.

Завдяки підтримці Ташлика В.Г. на підприємствах району запроваджуються енергозберігаючі технології, які дають змогу покрити потреби в електроенергії для виробництва промислової продукції підприємств району.

Ташлик Г.В. неодноразово нагороджувався відзнаками на рівні області та району за успіхи у трудовій діяльності, вагомий особистий внесок у вирішення питань соціально-економічного розвитку Миколаївщини та Вознесенського району, відданість своїй справі, багаторічну сумлінну працю, активну  громадську позицію та депутатську діяльність.

У 2017 році за вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування області, зміцнення демократичної, соціальної і правової України від був удостоєний Почесної відзнаки голови Миколаївської обласної державної адміністрації «Святий Миколай Чудотворець» ІІІ ступеня, нагороджений Почесною грамотою обласної ради (2016 рік), відзнакою Миколаївської обласної ради - "За заслуги перед Миколаївщиною" II ступеня (2017 рік), Грамотою Верховної Ради України (2018 рік).

 

 

 

Фото без описуМОРОЗ

ВАСИЛЬ ЮХИМОВИЧ 

Генеральний директор Приватного акціонерного товариства

«МИКИТІВСЬКИЙ ГРАНІТНИЙ КАР’ЄР»

 

Мороз Василь Юхимович народився 1 вересня 1948 року. У 1978 році закінчив Дніпропетровський гірничий інститут, за фахом «гірничий інженер».

Свою трудову діяльність у Вознесенському районі розпочав у 1978 році на посаді головного інженера Актовського щебеневого заводу, з 1982 по 1985 роки працював головним інженером Прибузького щебеневого заводу.

З 1986 року і по теперішній час всю силу і енергію віддає Микитівському гранітному кар’єру, обіймаючи посаду голови правління, Генерального директора ПрАТ «Микитівський гранітний кар’єр».

Реагуючи на зміни, що відбулися протягом багатьох років в економіці країни, завдяки організаторським здібностям, досвідченому управлінню та координації дій, Морозу В.Ю. вдалося не тільки зберегти, а й розвинути і модернізувати підприємство.

На сьогоднішній день на базі ПрАТ «Микитівський гранітний кар’єр» утворено три успішні гірничодобувні підприємства:

- «Микитівський гранітний кар’єр» (смт.Олександрівка);

- «Софіївський гранітний кар’єр» (с.Софіївка);

- піщаний кар’єр (с.Бузьке).

З метою вивчення та впровадження передового досвіду, за ініціативою Мороза В.Ю. налагоджена тісна співпраця з іноземними партнерами. Придбане для підприємства німецьке, шведське, турецьке обладнання, оснащене сучасними європейськими технологічними механізмами, на сьогодні залишається одним із передових в Україні і дозволяє виробляти високоякісну щебеневу продукцію, відсів та пісок, що дає змогу забезпечувати потреби промисловості країни у високоякісних будівельних матеріалах.

Василь Юхимович має активну громадську позицію, не стоїть осторонь від проблем соціального розвитку Вознесенського району. За його сприянням та фінансової підтримки в школах району використовуються сучасні технології в учбовому процесі, забезпечуються сучасною медичною технікою заклади охорони здоров’я, надається допомога у капітальному ремонті навчальних закладів. За його сприянням проводиться благоустрій доріг населених пунктів Вознесенського району.

З перших днів повномасштабного вторгнення Російської Федерації на територію України Мороз В.Ю. приймає активну участь у допомозі державі та Збройним Силам України. Також суттєву допомогу отримують від керівника вимушені переселенці.

Підтримуючи високу особисту культуру, повагу до людей, Мороз В.Ю. користується заслуженим авторитетом серед жителів району, керівників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади.

Мороз В.Ю. неодноразово нагороджувався Почесними грамотами, Подяками Миколаївської обласної ради, обласної державної адміністрації, Вознесенської районної ради та районної державної адміністрації.

В 2017 році Мороз В.Ю. нагороджений медаллю «За відродження України». В 2019 році нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України.

 

 

 

Фото без опису

БУНДЮК

ВАЛЕРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

 

фізична особа-підприємець м. Вознесенська Миколаївської області, голова громадської організації роботодавців

«Промисловці та підприємці міста Вознесенська та Вознесенського району»

 

Бундюк  Валерій  Миколайович народився 27 березня 1952 року у м. Вознесенськ Миколаївської області.

У 1974 році закінчив Одеський технологічний інститут харчової промисловості ім. М.В.Ломоносова за фахом «інженер-технолог».

Бундюк В.М. розпочав свою трудову діяльність у 1974 році головним інженером Іванівського міжколгоспного комбікормового заводу Іванівського району Одеської області. Пропрацювавши на цій посаді до 1979 року, він був призначений директором Іванівського міжколгоспного комбікормового заводу Одеської області, який очолював до 1983 року. З травня по вересень 1983 року був заступником управляючого з матеріально-технічного постачання Іванівської райсільгосптехніки Одеської області, а з вересня 1983 по 1984 роки – виконував обов’язки управляючого Іванівської райсільгосптехніки Одеської області. З 1984 по 1986 роки - управляючий Іванівської райсільгосптехніки Одеської області, з 1986 по 1990 роки – працював головою колгоспу імені Горького Іванівського району Одеської області.

З 1990 по 1991 роки обраний головою Іванівського виконавчого комітету народних депутатів смт Іванівка Одеської області, з 1991 по травень 1992 року - перший заступник голови виконкому Іванівської районної ради народних депутатів. З травня по серпень 1992 року працював заступником голови колгоспу «Зоря» Іванівського району Одеської області, з серпня 1992 по травень 1993 року – заступник директора Вознесенського м`ясокомбінату Миколаївської області. У травні 1993 року був призначений директором Вознесенського АТЗТ «Южанка» Вознесенського району Миколаївської області, на якому пропрацював до 2000 року, з 2000 по 2010 роки займав посаду директора Вознесенського ТОВ «Біксант».

З 2010 року Бундюк В.М. - фізична особа-підприємець м. Вознесенська Миколаївської області.

Маючи великий досвід роботи в галузях сільського господарства та легкої промисловості, в складний період для економіки країни, Бундюк В.М. зумів зберегти виробничі потужності і організувати швейне виробництво. Завдяки знанням та умінню Валерія Миколайовича забезпечено безперервну роботу швейних цехів підприємства та стовідсоткове виконання замовлень.

Бундюк В.М. постійно бере участь у реалізації міських програм соціально-культурного призначення. Постійно надає одноразові допомоги малозабезпеченим сім`ям, школам, церквам. Належну увагу приділяє вирішенню проблем місцевих жителів, які звертаються до нього, виявляє чуйність та повагу. Щорічно надає допомогу у ремонті приміщень міської лікарні. З 2014 року постійно надає фінансову та матеріальну допомогу військовим. За рахунок підприємства були виготовлені камуфляжні костюми і теплі куртки.

У 1998 році обирався депутатом Миколаївської обласної ради. На сьогодні він є головою громадської організації роботодавців «Промисловці та підприємці міста Вознесенська та Вознесенського району», завданням якої є участь у формуванні та реалізації соціально-економічної політики держави та міста Вознесенська і Вознесенського району, виконання науково-технічних і соціальних програм, спрямованих на збільшення обсягів виробництва товарів, робіт та послуг, підвищення їх конкурентоспроможності, сприяння створенню нових робочих місць, забезпечення раціональної структури зайнятості населення в умовах тісної співпраці з органами державної влади та місцевого самоврядування.

Професійні здібності, дипломатичність, господарська вдача сформували за ці роки мудрого та шанобливого керівника. Працелюбність, відповідальність та вміння працювати з людьми забезпечили Валерію Миколайовичу авторитет та повагу не лише серед колективу і жителів м. Вознесенська, а й серед керівників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, організацій та підприємств району.

За період своєї трудової діяльності неодноразово був нагороджений почесними грамотами та подяками, у 2018 році - нагороджений знаком «За заслуги перед містом».

 

 

 

Фото без опису

ВАРЗАР

ОЛЕКСАНДР ДАНИЛОВИЧ

ветеран праці, ветеран сільського господарства та агрономічної справи Вознесенського району

 

Варзар Олександр Данилович народився 27 грудня 1935 року в с. Григорівка Вознесенського району Миколаївської області. З раннього дитинства почав писати вірші та освоював мистецтво малювання. Закінчивши школу, з 1951 по 1955 роки навчався у Вознесенському сільськогоспо-дарському технікумі. Після його закінчення з 1955 по 1960 роки працював головним агрономом в колгоспі імені Свердлова.

У 1956 році вступив до Одеського сільськогосподарського інституту, закінчив його у 1962 році, здобувши спеціальність «вчений агроном». В 1962-1964 роках працював головним агрономом радгоспу «Андрієвський» Одеської області. З 1964 по 1965 роки – агрономом Вознесенського районного сільськогосподарського управління, з 1965 по 1967 роки - головним агрономом Веселинівського районного сільськогосподарського управління, з 1967 по 1970 роки - агрономом Вознесенського районного сільськогосподарського управління. З 1970 по 1980 роки – обіймав посаду  начальника районної державної насіннєвої інспекції. За високі показники в організації в районі насінництва, впровадження у виробництво нових селекційних новинок, що позитивно вплинуло на одержання високих врожаїв сільгоспкультур, його праця в насіннєвій інспекції двічі була відмічена високими державними нагородами - орденами «Знак Пошани» і «Трудового Червоного Прапора».

З 1980 року Варзар О.Д. працював у Вознесенському районі на різних агрономічних посадах: головним агрономом по кормовиробництву, головним агрономом по зрошенню та кормовиробництву, вед.агрономом по зрошенню, головним агрономом по кормовиробництву та використанню зрошувальних земель, провідним агрохіміком.

Пропрацювавши понад 50 років в сільському господарстві, як ветеран агрономічної справи, Варзар О.Д. зарекомендував себе високим професіоналом і досвідченим фахівцем, заслужив високу повагу та авторитет се­ред керівників сільгосппідприємств, фермерських господарств, агрономів, механізаторів та спеціалістів. На любій посаді він проявляв себе принциповим та високопрофесійним, виступав порадником і наставником молодих спеціалістів.

За останні роки в місті Вознесенську Варзар О.Д. посадив сад із фруктових дерев, виноградників, ягідників, на першому мікрорайоні міста висадив парк із лісних порід дерев.

На теперішній час Варзар О.Д. є студентом Універси­тету третього віку. Допомагає організовувати екскурсії, концерти, літературні читання для слухачів університету.

Варзар О.Д. написав та видав 10 книг віршів з історій. Серед них: «Мелодії душі», «Від веселого до смішного», «Соль землі», 188 іменних поздоровлень, гуморесок та інших творів.

За значні успіхи в сільському гос­подарстві, високі показники та досягнення в агрономічній діяльності Варзар О.Д. був нагороджений:

- орденом «Знак Пошани» (1973 р.);

- орденом «Трудового Червоного Прапора» (1976 р.);

- орденом «Дружби народів» (1977 р.);

- медаллю «Ветеран праці» (1977 р.);

- медалями ВДНГ:  малою (1968 р.), бронзовою (1976 р.) та срібною (1976 р.).

- іншими медалями, грамотами, подяками та цінними подарунками.

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.