Вознесенська районна рада
Миколаївська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Звіти депутатів районної ради

Звіт про діяльність депутатів фракції ПП «Слуга Народу»

Вознесенської районної ради 8 скликання

у 2022 році.

У 2022 році році депутати фракції ПП «Слуга Народу» Вознесенської районної ради взяли участь у 4 спільних засіданнях постійних комісій Вознесенської районної ради та 4 з засіданнях сесії Вознесенської районної ради.

До фракції плітичної партії «Слуга Народу» Вознесенської районної ради 8 скликання входять наступні депутати:

- Білоконь Іван Валерійович - депутат районної ради, член Постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та економічного розвитку, взяв участь у 4 засіданнях спільних постійних комісій та 4 засіданнях сесії Вознесенської районної ради.

- Дем’яненоко Ольга Іванівна - депутат районної ради, член Постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, законності, антикорупційної та регуляторної політики, взяла участь у 4 засіданнях спільних постійних комісій та 4 засіданнях сесії Вознесенської районної ради.

- Журавльов Григорій Вікторович - депутат районної ради, заступник голови Постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, законності, антикорупційної та регуляторної політики, взяла участь у 4 засіданнях спільних постійних комісій та 4 засіданнях сесії Вознесенської районної ради.

- Козік Віталій Олексійович - депутат районної ради, член Постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та економічного розвитку.

-Колесников Микола Михайлович - депутат районної ради, голова  Постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та економічного розвитку, взяв участь у 4 засіданнях спільних постійних комісій та 4 засіданнях сесії Вознесенської районної ради.

- Коноплянникова Катерина Володимирівна - депутат районної ради, член Постійної комісії районної ради з питань культури, освіти, молоді, спорту, соціального захисту та охорони здоров’я населення, взяла участь у 4 засіданнях спільних постійних комісій та 4 засіданнях сесії Вознесенської районної ради.

- Молдованенко Михайло Олександрович - депутат районної ради, голова Постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів.

- Спину Олексій Іванович - депутат районної ради член Постійної комісії районної ради з питань культури, освіти, молоді, спорту, соціального захисту та охорони здоров’я населення, взяв участь у 4 засіданнях спільних постійних комісій та 4 засіданнях сесії Вознесенської районної ради, надійшло та опрацьовано 11 звернень громадян.

- Пузирьова Ганна Андріївна - депутат районної ради, член Постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та економічного розвитку, взяв участь у 4 засіданнях спільних постійних комісій та 4 засіданнях сесії Вознесенської районної ради.

У 2022 році та з початку введення в дію «воєнного стану» депутатами від фракції ПП «Слуга Народу» Вознесенської районної ради 8 скликання було проведено наступну роботу:

Участь у облаштуванні оборонних споруд та блокпостів Вознесенського району (Білоконь І.В.)

Допомога військовим Збройних Сил України та добровольчим формуванням територіальних громад (продукти харчування, одяг, взуття, засоби гігієни, запчастини та комплектуючі до автотранспортних засобів, пальне та інше) (Спину О.І., Коноплянникова К.В., Білоконь І.В., Журавльов Г., Дем’яненко О.І., Колесников М.М, ПузирьоваГ.А., Молдованенко М.О.)

Співпраця з волонтерськими організаціями (надання продуктів харчування та придбання засобів гігієни, павер банків, дощовиків,  тощо, для ЗСУ (Спину О.І., Коноплянникова К.В., Білоконь І.В., Журавльов Г., Білоконь, Дем’яненко, Колесников М.М, ПузирьоваГ.А., Молдованенко М.О.)

Співпраця з логістичним штабом народного депутата Артема Чорноморова (Білоконь І.В., Дем’яненко О.І.)

Допомога пораненим військовослужбовцям – організація зі збору коштів та придбання ліків, одягу, їжі та солодощів для поранених військовослужбовців, які перебували у лікарнях Вознесенського району (Спину О.І., Білоконь І.В., Коноплянникова К.В., Пузирьова Г.А., Дем’яненко О.І. Журавльов Г.В.)

Організація збору та передача питної води та продуктів харчування в м.Миколаїв (Коноплянникова К.В., Пузирьова Г.А., Дем’яненко О.І., Білоконь І.В., Колесников М.М.)

Допомога ВПО –  організаційні заходи з розселення, збір та передача продуктів харчування, необхідних речей (Білоконь І.В., Демяненко О.І., Коноплянникова К.В., Пузирьова А.А.)

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.